Club: SKS Unia Swarzędź
4 followers
Around The Sport
Details
Videos
-
February 2022
SKS Unia Swarzędź - U13 B 2 Akademia Odry Opole - U13 B 3 Week 1 U13
Group 426 Feb 22 10:05 Stadion Sportowy GEM - Boisko 2 - U12 / U13
Week 1 U13
Week 126 Feb 22 10:05 Stadion Sportowy GEM - Boisko 2 - U12 / U13 SKS Unia Swarzędź - U13 B 2 - 3
Final TimeAkademia Odry Opole - U13 B 1 KS Ślęza Wrocław - U13 5 SKS Unia Swarzędź - U13 B 1 Week 2 U13
Group 426 Feb 22 12:25 Stadion Sportowy GEM - Boisko 2 - U12 / U13
Week 2 U13
Week 226 Feb 22 12:25 Stadion Sportowy GEM - Boisko 2 - U12 / U13 1 KS Ślęza Wrocław - U13 5 - 1
Final TimeSKS Unia Swarzędź - U13 B KS Zjednoczeni Stryków - U13 0 SKS Unia Swarzędź - U13 B 5 Week 3 U13
Group 426 Feb 22 14:10 Stadion Sportowy GEM - Boisko 2 - U12 / U13
Week 3 U13
Week 326 Feb 22 14:10 Stadion Sportowy GEM - Boisko 2 - U12 / U13 KS Zjednoczeni Stryków - U13 0 - 5
Final TimeSKS Unia Swarzędź - U13 B GKS Chynów Junior - U13 3 SKS Unia Swarzędź - U13 B 0 Week 4 U13
Group 426 Feb 22 15:20 Stadion Sportowy GEM - Boisko 1 - U12 / U13
Week 4 U13
Week 426 Feb 22 15:20 Stadion Sportowy GEM - Boisko 1 - U12 / U13 GKS Chynów Junior - U13 3 - 0
Final TimeSKS Unia Swarzędź - U13 B SKS Unia Swarzędź - U13 B 2 UKS Lechia Dzierżoniów - U13 6 Week 5 U13
Group 426 Feb 22 17:40 Stadion Sportowy GEM - Boisko 1 - U12 / U13
Week 5 U13
Week 526 Feb 22 17:40 Stadion Sportowy GEM - Boisko 1 - U12 / U13 SKS Unia Swarzędź - U13 B 2 - 6
Final TimeUKS Lechia Dzierżoniów - U13 FC Wrocław Academy - U13 3 SKS Unia Swarzędź - U13 B 2 U13 - places (17-20)
Final27 Feb 22 12:05 Centrum Sportowe AWF P5 - Boisko 2 - U12 / U13
U13 - places (17-20)
Semi-finals27 Feb 22 12:05 Centrum Sportowe AWF P5 - Boisko 2 - U12 / U13 FC Wrocław Academy - U13 3 - 2
Final TimeSKS Unia Swarzędź - U13 B WKS Śląsk Wrocław - U13 0 SKS Unia Swarzędź - U13 B 2 U13 - places (17-20)
None27 Feb 22 13:50 Centrum Sportowe AWF P5 - Boisko 1 - U12 / U13
U13 - places (17-20)
3rd and 4th positions27 Feb 22 13:50 Centrum Sportowe AWF P5 - Boisko 1 - U12 / U13 WKS Śląsk Wrocław - U13 0 - 2
Final TimeSKS Unia Swarzędź - U13 B -
1. Michał Adamski
2. Norbert Bryl
3. Ignacy Kanikowski
4. Gabriel Kasprzak
5. Jakub Kotala
6. Mikołaj Mancastroppa
7. Franciszek Marcinkowski
8. Mateusz Rutawski
9. Maksymilian Sowa
10. Mateusz Szaroleta
11. Adrian Śreniawski
-
U13 Group D