Club: AP Zagłębie Lubin
1 followers
Around The Sport
Details
Videos
-
February 2022
AP Śląsk Wrocław - U12 A 2 AP Zagłębie Lubin - U12 0 Week 2 U12
Group 126 Feb 22 14:00 Centrum Pilkarskie Sleza Wroclaw - Boisko 6 - U12 / U13
Week 2 U12
Week 226 Feb 22 14:00 Centrum Pilkarskie Sleza Wroclaw - Boisko 6 - U12 / U13 AP Śląsk Wrocław - U12 A 2 - 0
Final TimeAP Zagłębie Lubin - U12 AP Zagłębie Lubin - U12 0 Kadra Lubuskiego ZPN - U12 4 Week 3 U12
Group 126 Feb 22 15:00 Centrum Pilkarskie Sleza Wroclaw - Boisko 5 - U12 / U13
Week 3 U12
Week 326 Feb 22 15:00 Centrum Pilkarskie Sleza Wroclaw - Boisko 5 - U12 / U13 AP Zagłębie Lubin - U12 0 - 4
Final TimeKadra Lubuskiego ZPN - U12 AP Jagiellonia Białystok - U12 0 AP Zagłębie Lubin - U12 1 Week 4 U12
Group 126 Feb 22 16:00 Centrum Pilkarskie Sleza Wroclaw - Boisko 5 - U12 / U13
Week 4 U12
Week 426 Feb 22 16:00 Centrum Pilkarskie Sleza Wroclaw - Boisko 5 - U12 / U13 AP Jagiellonia Białystok - U12 0 - 1
Final TimeAP Zagłębie Lubin - U12 AP Pogoń Szczecin - U12 4 AP Zagłębie Lubin - U12 0 Week 5 U12
Group 126 Feb 22 17:00 Centrum Pilkarskie Sleza Wroclaw - Boisko 6 - U12 / U13
Week 5 U12
Week 526 Feb 22 17:00 Centrum Pilkarskie Sleza Wroclaw - Boisko 6 - U12 / U13 AP Pogoń Szczecin - U12 4 - 0
Final TimeAP Zagłębie Lubin - U12 AP Zagłębie Lubin - U12 4 MKS Siechnice - U12 0 U12 - places (13-16)
Final27 Feb 22 11:30 Centrum Sportowe AWF P5 - Boisko 1 - U12 / U13
U12 - places (13-16)
Semi-finals27 Feb 22 11:30 Centrum Sportowe AWF P5 - Boisko 1 - U12 / U13 AP Zagłębie Lubin - U12 4 - 0
Final TimeMKS Siechnice - U12 AP Zagłębie Lubin - U12 1 Olympic Wrocław - U12 0 U12 - places (13-16)
Group phase27 Feb 22 13:15 Centrum Sportowe AWF P5 - Boisko 2 - U12 / U13
U12 - places (13-16)
Final27 Feb 22 13:15 Centrum Sportowe AWF P5 - Boisko 2 - U12 / U13 AP Zagłębie Lubin - U12 1 - 0
Final TimeOlympic Wrocław - U12 -
1. Wojciech Bawarczyk
2. Fabian Drzazga
3. Damian Duszyński
4. Jan Kaczorek
5. Maciej Kandora
6. Adam Kołodziej
7. Marcel Opiłka
8. Aleksander Owieczkin-Pilarek
9. Michał Pirjanowicz
10. Marcel Rostkowski
11. Adrian Sobczak
12. Jan Chrząszcz
-
U12 Group A