Terminarze meczów w obu kategoriach dostępne są na stronie:
https://www.competize.com/en/event/view/329778-charytatywny-turniej-siatkowki-dla-sary
i w aplikacji Competize dostępnej na iOS (http://bit.ly/competize-ios) oraz Android (http://bit.ly/competize-android)
W kategorii kobiet zmierzy się 5 zespołów, które zagrają każdy z każdym. Do dalszej fazy awansują 4 najlepsze zespoły i zagrają w półfinałach zgodnie ze wzorem: 1 – oraz 2 – 3. Pokonani w półfinałach zmierzą się o 3 miejsce, a zwycięzcy o 1 miejsce.
W kategorii mężczyzn zmierzy się 8 zespołów, które zostaną podzielne na 2 grupy po 4 drużyny. Do dalszej fazy awansują po dwa zespoły z każdej grupy i zagrają w półfinałach zgodnie ze wzorem: 1A – 2B oraz 1B – 2A. Pokonani w półfinałach zagrają o 3 miejsce, a zwycięzcy o 1 miejsce.
Piłkami meczowymi będą Mikasy, ale jeśli oba zespoły zgodnie będą chciały grać innymi modelami piłek to oczywiście organizator wyrazi na to zgodę.