• Winners

    Acatec España Élite
    C.E.F.O. 87 "B"
    Sant Cugat FC

    Top Player

    Top Scorer

    DORSAL 9
    Naise Barcelona FC
    2 Goals      4 Apps

    Fair Play

    AE Ramon Sicart
    AS Béziers
    Acatec España Élite
  • Automatic
    Qualification

    In case of a tie between two or more teams, it will be taken into account (in order):
      Active criterion
    • Direct matches between the two teams.
    • Total goals difference.
    • Team scoring more goals.
    • Team receiving less goals.
    • Younger team.
      Inactive criterion
    • Team with better fair play.
    In case of a tie to all the above, the classified team is the one with

    (In this situation, the organizer will be asked to manually indicate the classified teams)

    Group A
    Group B
    Group C
    Group D
    Group E
    Group F
    You need to amend the position of the next teams to can generate automatically the next round. Drag and drop the teams until they have the correct position before generating the next round

    Generate next round


     Check the tie break criterion.
  • Knockout
  • Oldest first

    U14 Infantil - Fase oro - Final

    CE Sabadell CE Sabadell 1 (2)
    Canet Rousillon FC Canet Rousillon FC 1 (0)
    CE Sabadell CE Sabadell
    1 - 1
    (2 - 0)
    Canet Rousillon FC Canet Rousillon FC

    U14 Infantil - Fase oro - Semi-finals

    CE Sabadell CE Sabadell 1
    AS Béziers AS Béziers 0
    CE Sabadell CE Sabadell
    1 - 0
    AS Béziers AS Béziers
    US Colomiers US Colomiers 0
    Canet Rousillon FC Canet Rousillon FC 2
    US Colomiers US Colomiers
    0 - 2
    Canet Rousillon FC Canet Rousillon FC

    U14 Infantil - Fase plata - Final

    Sagrat Cor Sarrià "A" Sagrat Cor Sarrià "A" 0
    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma 1
    Sagrat Cor Sarrià "A" Sagrat Cor Sarrià "A"
    0 - 1
    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma

    U14 Infantil - Fase bronce - Group 1 - Week 3

    Inter Club Escaldes Inter Club Escaldes 1
    FC Pirinaica FC Pirinaica 3
    Inter Club Escaldes Inter Club Escaldes
    1 - 3
    FC Pirinaica FC Pirinaica

    U14 Infantil - Fase oro - Quarter-finals

    US Colomiers US Colomiers 2
    Cerdanyola FC Cerdanyola FC 1
    US Colomiers US Colomiers
    2 - 1
    Cerdanyola FC Cerdanyola FC
    CF Badalona CF Badalona 0
    Canet Rousillon FC Canet Rousillon FC 3
    CF Badalona CF Badalona
    0 - 3
    Canet Rousillon FC Canet Rousillon FC
    Naise Barcelona FC Naise Barcelona FC 0
    CE Sabadell CE Sabadell 1
    Naise Barcelona FC Naise Barcelona FC
    0 - 1
    CE Sabadell CE Sabadell
    AS Béziers AS Béziers 1 (3)
    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares 1 (2)
    AS Béziers AS Béziers
    1 - 1
    (3 - 2)
    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares

    U14 Infantil - Fase plata - Semi-finals

    Atlético Polinyà "B" Atlético Polinyà "B" 2
    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma 5
    Atlético Polinyà "B" Atlético Polinyà "B"
    2 - 5
    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma
    C.E. Santes Creus C.E. Santes Creus 0 (0)
    Sagrat Cor Sarrià "A" Sagrat Cor Sarrià "A" 0 (2)
    C.E. Santes Creus C.E. Santes Creus
    0 - 0
    (0 - 2)
    Sagrat Cor Sarrià "A" Sagrat Cor Sarrià "A"

    U14 Infantil - Fase bronce - Group 1 - Week 2

    C.E.F.O. 87 "A" C.E.F.O. 87 "A" 1
    FC Pirinaica FC Pirinaica 2
    C.E.F.O. 87 "A" C.E.F.O. 87 "A"
    1 - 2
    FC Pirinaica FC Pirinaica

    U14 Infantil - Fase oro - Round of 8

    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares 3
    C.F. Vilanova C.F. Vilanova 0
    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares
    3 - 0
    C.F. Vilanova C.F. Vilanova
    Canet Rousillon FC Canet Rousillon FC 3
    Puigcerdà CF Puigcerdà CF 0
    Canet Rousillon FC Canet Rousillon FC
    3 - 0
    Puigcerdà CF Puigcerdà CF
    AS Béziers AS Béziers 4
    Sant Cugat FC Sant Cugat FC 0
    AS Béziers AS Béziers
    4 - 0
    Sant Cugat FC Sant Cugat FC
    C.E.F.O. 87 "B" C.E.F.O. 87 "B" 0
    CF Badalona CF Badalona 2
    C.E.F.O. 87 "B" C.E.F.O. 87 "B"
    0 - 2
    CF Badalona CF Badalona
    CE Sabadell CE Sabadell 2
    UD Can Trias UD Can Trias 1
    CE Sabadell CE Sabadell
    2 - 1
    UD Can Trias UD Can Trias
    UD Ibiza UD Ibiza 1
    Cerdanyola FC Cerdanyola FC 2
    UD Ibiza UD Ibiza
    1 - 2
    Cerdanyola FC Cerdanyola FC
    Acatec España Élite Acatec España Élite 0
    Naise Barcelona FC Naise Barcelona FC 4
    Acatec España Élite Acatec España Élite
    0 - 4
    Naise Barcelona FC Naise Barcelona FC
    US Colomiers US Colomiers 1
    Atlético Polinyà "A" Atlético Polinyà "A" 0
    US Colomiers US Colomiers
    1 - 0
    Atlético Polinyà "A" Atlético Polinyà "A"

    U14 Infantil - Fase plata - Quarter-finals

    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma 4
    AE Ramon Sicart AE Ramon Sicart 1
    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma
    4 - 1
    AE Ramon Sicart AE Ramon Sicart
    Sagrat Cor Sarrià "B" Sagrat Cor Sarrià "B" 1 (2)
    Atlético Polinyà "B" Atlético Polinyà "B" 1 (3)
    Sagrat Cor Sarrià "B" Sagrat Cor Sarrià "B"
    1 - 1
    (2 - 3)
    Atlético Polinyà "B" Atlético Polinyà "B"
    C.E. Santes Creus C.E. Santes Creus 1
    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A" 0
    C.E. Santes Creus C.E. Santes Creus
    1 - 0
    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A"
    Sagrat Cor Sarrià "A" Sagrat Cor Sarrià "A" 3
    La Salle Bonanova "B" La Salle Bonanova "B" 0
    Sagrat Cor Sarrià "A" Sagrat Cor Sarrià "A"
    3 - 0
    La Salle Bonanova "B" La Salle Bonanova "B"

    U14 Infantil - Fase bronce - Group 1 - Week 1

    Inter Club Escaldes Inter Club Escaldes 0
    C.E.F.O. 87 "A" C.E.F.O. 87 "A" 4
    Inter Club Escaldes Inter Club Escaldes
    0 - 4
    C.E.F.O. 87 "A" C.E.F.O. 87 "A"

    Group 3 - Week 2

    Naise Barcelona FC Naise Barcelona FC 6
    FC Pirinaica FC Pirinaica 1
    Naise Barcelona FC Naise Barcelona FC
    6 - 1
    FC Pirinaica FC Pirinaica
    Sagrat Cor Sarrià "B" Sagrat Cor Sarrià "B" 3
    Descanso Descanso 0
    Sagrat Cor Sarrià "B" Sagrat Cor Sarrià "B"
    3 - 0
    Descanso Descanso
    Descanso Descanso 0
    C.F. Vilanova C.F. Vilanova 3
    Descanso Descanso
    0 - 3
    C.F. Vilanova C.F. Vilanova
    Descanso Descanso 0
    UD Ibiza UD Ibiza 3
    Descanso Descanso
    0 - 3
    UD Ibiza UD Ibiza
    C.E.F.O. 87 "B" C.E.F.O. 87 "B" 3
    Descanso Descanso 0
    C.E.F.O. 87 "B" C.E.F.O. 87 "B"
    3 - 0
    Descanso Descanso
    Descanso Descanso 0
    La Salle Bonanova "B" La Salle Bonanova "B" 3
    Descanso Descanso
    0 - 3
    La Salle Bonanova "B" La Salle Bonanova "B"
    AE Ramon Sicart AE Ramon Sicart 3
    Descanso Descanso 0
    AE Ramon Sicart AE Ramon Sicart
    3 - 0
    Descanso Descanso
    Sant Cugat FC Sant Cugat FC 3
    Sagrat Cor Sarrià "B" Sagrat Cor Sarrià "B" 1
    Sant Cugat FC Sant Cugat FC
    3 - 1
    Sagrat Cor Sarrià "B" Sagrat Cor Sarrià "B"
    Atlético Polinyà "A" Atlético Polinyà "A" 2
    Naise Barcelona FC Naise Barcelona FC 0
    Atlético Polinyà "A" Atlético Polinyà "A"
    2 - 0
    Naise Barcelona FC Naise Barcelona FC
    C.E. Santes Creus C.E. Santes Creus 0
    US Colomiers US Colomiers 2
    C.E. Santes Creus C.E. Santes Creus
    0 - 2
    US Colomiers US Colomiers
    Sagrat Cor Sarrià "A" Sagrat Cor Sarrià "A" 2
    CE Sabadell CE Sabadell 3
    Sagrat Cor Sarrià "A" Sagrat Cor Sarrià "A"
    2 - 3
    CE Sabadell CE Sabadell
    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A" 0
    AS Béziers AS Béziers 6
    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A"
    0 - 6
    AS Béziers AS Béziers
    Atlético Polinyà "B" Atlético Polinyà "B" 1
    CF Badalona CF Badalona 6
    Atlético Polinyà "B" Atlético Polinyà "B"
    1 - 6
    CF Badalona CF Badalona
    C.E.F.O. 87 "B" C.E.F.O. 87 "B" 0
    Acatec España Élite Acatec España Élite 1
    C.E.F.O. 87 "B" C.E.F.O. 87 "B"
    0 - 1
    Acatec España Élite Acatec España Élite
    C.F. Vilanova C.F. Vilanova 0
    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares 7
    C.F. Vilanova C.F. Vilanova
    0 - 7
    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares
    UD Can Trias UD Can Trias 1
    UD Ibiza UD Ibiza 3
    UD Can Trias UD Can Trias
    1 - 3
    UD Ibiza UD Ibiza
    C.E.F.O. 87 "A" C.E.F.O. 87 "A" 0
    Canet Rousillon FC Canet Rousillon FC 0
    C.E.F.O. 87 "A" C.E.F.O. 87 "A"
    0 - 0
    Canet Rousillon FC Canet Rousillon FC
    Atlético Polinyà "A" Atlético Polinyà "A" 0
    AS Béziers AS Béziers 1
    Atlético Polinyà "A" Atlético Polinyà "A"
    0 - 1
    AS Béziers AS Béziers
    Inter Club Escaldes Inter Club Escaldes 1
    C.E. Santes Creus C.E. Santes Creus 3
    Inter Club Escaldes Inter Club Escaldes
    1 - 3
    C.E. Santes Creus C.E. Santes Creus
    CE Sabadell CE Sabadell 2
    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma 0
    CE Sabadell CE Sabadell
    2 - 0
    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma
    US Colomiers US Colomiers 1
    CF Badalona CF Badalona 1
    US Colomiers US Colomiers
    1 - 1
    CF Badalona CF Badalona

    Group 1 - Week 3

    Sant Cugat FC Sant Cugat FC 0
    C.E.F.O. 87 "B" C.E.F.O. 87 "B" 2
    Sant Cugat FC Sant Cugat FC
    0 - 2
    C.E.F.O. 87 "B" C.E.F.O. 87 "B"
    US Colomiers US Colomiers 5
    Inter Club Escaldes Inter Club Escaldes 0
    US Colomiers US Colomiers
    5 - 0
    Inter Club Escaldes Inter Club Escaldes
    Sagrat Cor Sarrià "A" Sagrat Cor Sarrià "A" 1
    C.E.F.O. 87 "A" C.E.F.O. 87 "A" 1
    Sagrat Cor Sarrià "A" Sagrat Cor Sarrià "A"
    1 - 1
    C.E.F.O. 87 "A" C.E.F.O. 87 "A"
    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares 4
    Cerdanyola FC Cerdanyola FC 0
    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares
    4 - 0
    Cerdanyola FC Cerdanyola FC
    Puigcerdà CF Puigcerdà CF 6
    UD Can Trias UD Can Trias 1
    Puigcerdà CF Puigcerdà CF
    6 - 1
    UD Can Trias UD Can Trias
    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma 1
    Canet Rousillon FC Canet Rousillon FC 6
    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma
    1 - 6
    Canet Rousillon FC Canet Rousillon FC
    C.F. Vilanova C.F. Vilanova 2
    La Salle Bonanova "B" La Salle Bonanova "B" 1
    C.F. Vilanova C.F. Vilanova
    2 - 1
    La Salle Bonanova "B" La Salle Bonanova "B"
    UD Ibiza UD Ibiza 10
    AE Ramon Sicart AE Ramon Sicart 0
    UD Ibiza UD Ibiza
    10 - 0
    AE Ramon Sicart AE Ramon Sicart
    Acatec España Élite Acatec España Élite 4
    Sagrat Cor Sarrià "B" Sagrat Cor Sarrià "B" 1
    Acatec España Élite Acatec España Élite
    4 - 1
    Sagrat Cor Sarrià "B" Sagrat Cor Sarrià "B"
    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A" 4
    FC Pirinaica FC Pirinaica 0
    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A"
    4 - 0
    FC Pirinaica FC Pirinaica
    C.E. Santes Creus C.E. Santes Creus 1
    Atlético Polinyà "B" Atlético Polinyà "B" 1
    C.E. Santes Creus C.E. Santes Creus
    1 - 1
    Atlético Polinyà "B" Atlético Polinyà "B"
    CE Sabadell CE Sabadell 3
    C.E.F.O. 87 "A" C.E.F.O. 87 "A" 0
    CE Sabadell CE Sabadell
    3 - 0
    C.E.F.O. 87 "A" C.E.F.O. 87 "A"
    AS Béziers AS Béziers 4
    Naise Barcelona FC Naise Barcelona FC 0
    AS Béziers AS Béziers
    4 - 0
    Naise Barcelona FC Naise Barcelona FC
    Inter Club Escaldes Inter Club Escaldes 0
    CF Badalona CF Badalona 6
    Inter Club Escaldes Inter Club Escaldes
    0 - 6
    CF Badalona CF Badalona
    Descanso Descanso 0
    Sant Cugat FC Sant Cugat FC 3
    Descanso Descanso
    0 - 3
    Sant Cugat FC Sant Cugat FC
    Cerdanyola FC Cerdanyola FC 3
    Descanso Descanso 0
    Cerdanyola FC Cerdanyola FC
    3 - 0
    Descanso Descanso
    UD Can Trias UD Can Trias 3
    Descanso Descanso 0
    UD Can Trias UD Can Trias
    3 - 0
    Descanso Descanso

    Group 1 - Week 1

    Acatec España Élite Acatec España Élite 3
    Descanso Descanso 0
    Acatec España Élite Acatec España Élite
    3 - 0
    Descanso Descanso
    Puigcerdà CF Puigcerdà CF 3
    Descanso Descanso 0
    Puigcerdà CF Puigcerdà CF
    3 - 0
    Descanso Descanso
    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares 3
    Descanso Descanso 0
    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares
    3 - 0
    Descanso Descanso
    Canet Rousillon FC Canet Rousillon FC 2
    Sagrat Cor Sarrià "A" Sagrat Cor Sarrià "A" 1
    Canet Rousillon FC Canet Rousillon FC
    2 - 1
    Sagrat Cor Sarrià "A" Sagrat Cor Sarrià "A"
    Cerdanyola FC Cerdanyola FC 0
    La Salle Bonanova "B" La Salle Bonanova "B" 0
    Cerdanyola FC Cerdanyola FC
    0 - 0
    La Salle Bonanova "B" La Salle Bonanova "B"
    UD Can Trias UD Can Trias 6
    AE Ramon Sicart AE Ramon Sicart 0
    UD Can Trias UD Can Trias
    6 - 0
    AE Ramon Sicart AE Ramon Sicart
    Sagrat Cor Sarrià "B" Sagrat Cor Sarrià "B" 1
    C.E.F.O. 87 "B" C.E.F.O. 87 "B" 1
    Sagrat Cor Sarrià "B" Sagrat Cor Sarrià "B"
    1 - 1
    C.E.F.O. 87 "B" C.E.F.O. 87 "B"
    Naise Barcelona FC Naise Barcelona FC 6
    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A" 0
    Naise Barcelona FC Naise Barcelona FC
    6 - 0
    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A"
    Puigcerdà CF Puigcerdà CF 1
    UD Ibiza UD Ibiza 5
    Puigcerdà CF Puigcerdà CF
    1 - 5
    UD Ibiza UD Ibiza
    FC Pirinaica FC Pirinaica 0
    Atlético Polinyà "A" Atlético Polinyà "A" 8
    FC Pirinaica FC Pirinaica
    0 - 8
    Atlético Polinyà "A" Atlético Polinyà "A"
    C.E.F.O. 87 "A" C.E.F.O. 87 "A" 1
    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma 3
    C.E.F.O. 87 "A" C.E.F.O. 87 "A"
    1 - 3
    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma
    Cerdanyola FC Cerdanyola FC 3
    C.F. Vilanova C.F. Vilanova 2
    Cerdanyola FC Cerdanyola FC
    3 - 2
    C.F. Vilanova C.F. Vilanova
    Atlético Polinyà "B" Atlético Polinyà "B" 2
    Inter Club Escaldes Inter Club Escaldes 1
    Atlético Polinyà "B" Atlético Polinyà "B"
    2 - 1
    Inter Club Escaldes Inter Club Escaldes
    Canet Rousillon FC Canet Rousillon FC 1
    CE Sabadell CE Sabadell 1
    Canet Rousillon FC Canet Rousillon FC
    1 - 1
    CE Sabadell CE Sabadell
    FC Pirinaica FC Pirinaica 0
    AS Béziers AS Béziers 6
    FC Pirinaica FC Pirinaica
    0 - 6
    AS Béziers AS Béziers
    CF Badalona CF Badalona 1
    C.E. Santes Creus C.E. Santes Creus 1
    CF Badalona CF Badalona
    1 - 1
    C.E. Santes Creus C.E. Santes Creus
    Sant Cugat FC Sant Cugat FC 0
    Acatec España Élite Acatec España Élite 2
    Sant Cugat FC Sant Cugat FC
    0 - 2
    Acatec España Élite Acatec España Élite
    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A" 2
    Atlético Polinyà "A" Atlético Polinyà "A" 4
    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A"
    2 - 4
    Atlético Polinyà "A" Atlético Polinyà "A"
    Puigcerdà CF Puigcerdà CF 6
    AE Ramon Sicart AE Ramon Sicart 0
    Puigcerdà CF Puigcerdà CF
    6 - 0
    AE Ramon Sicart AE Ramon Sicart
    Sagrat Cor Sarrià "A" Sagrat Cor Sarrià "A" 1
    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma 0
    Sagrat Cor Sarrià "A" Sagrat Cor Sarrià "A"
    1 - 0
    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma
    La Salle Bonanova "B" La Salle Bonanova "B" 0
    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares 8
    La Salle Bonanova "B" La Salle Bonanova "B"
    0 - 8
    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares
    Atlético Polinyà "B" Atlético Polinyà "B" 0
    US Colomiers US Colomiers 5
    Atlético Polinyà "B" Atlético Polinyà "B"
    0 - 5
    US Colomiers US Colomiers
  • Tie-break criterion


    In case of a tie between two or more teams, it will be taken into account (in order):

    1. Direct matches between the two teams.
    2. Total goals difference.
    3. Team scoring more goals.
    4. Team receiving less goals.
    5. Younger team.
    In case of a tie to all the above, the classified team is the one with

    Sanctions list


    20 yellow cards accumulated: 1 match
    Double yellow card: 1 match
    Direct red card: 1 matches

    Public view: Top Scorers, Top Goalkeepers, MOTM (Man of the match), Top valuation (goals + assists), Fair Play
    MOTM (Man of the match): Don't allow players to vote the man of the match.
    Fair Play: Fair play's winner will be the team with lower number of points

    Yellow cards count: -1 point(s)
    Red cards count: -3 point(s)
    Blue cards count: -2 point(s)
    White cards count: 1 point(s)

In case of a tie between two or more teams, it will be taken into account (in order):

1. Direct matches between the two teams.
2. Total goals difference.
3. Team scoring more goals.
4. Team receiving less goals.
5. Younger team.

In case of a tie to all the above, the classified team is the one with