• Winners

    Selección Islas Baleares
    Lebanon FA "A"
    Cerdagne - Font Romeu Capcir FC

    Top Player

    Top Scorer

    DORSAL 10
    EF Sabadell
    1 Goals      5 Apps

    Fair Play

    ACATEC ESPAÑA ÉLITE
    CF Cubelles
    CF Folgueroles
  • Automatic
    Qualification

    In case of a tie between two or more teams, it will be taken into account (in order):
      Active criterion
    • Direct matches between the two teams.
    • Total goals difference.
    • Team scoring more goals.
    • Team receiving less goals.
    • Younger team.
      Inactive criterion
    • Team with better fair play.
    In case of a tie to all the above, the classified team is the one with

    (In this situation, the organizer will be asked to manually indicate the classified teams)

    Group A
    Group B
    Group C
    Group D
    You need to amend the position of the next teams to can generate automatically the next round. Drag and drop the teams until they have the correct position before generating the next round

    Generate next round


     Check the tie break criterion.
  • Knockout
  • Oldest first

    U10 Benjamin - Fase oro - Final

    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares 0
    PSG PSG 1
    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares
    0 - 1
    PSG PSG

    U10 Benjamin - Fase plata - Final

    SET 11 Lleida SET 11 Lleida 2
    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A" 4
    SET 11 Lleida SET 11 Lleida
    2 - 4
    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A"

    U10 Benjamin - Fase oro - 3rd and 4th positions

    EF Sabadell EF Sabadell 2
    UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar 1
    EF Sabadell EF Sabadell
    2 - 1
    UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar

    U10 Benjamin - Fase bronce - Group 3 - Week 1

    FC Cardedeu FC Cardedeu 0
    CF Folgueroles CF Folgueroles 5
    FC Cardedeu FC Cardedeu
    0 - 5
    CF Folgueroles CF Folgueroles
    La Salle Bonanova "B" La Salle Bonanova "B" 1
    Prospect Sports Prospect Sports 2
    La Salle Bonanova "B" La Salle Bonanova "B"
    1 - 2
    Prospect Sports Prospect Sports
    Puigcerdà CF Puigcerdà CF 1
    CF Organyà CF Organyà 5
    Puigcerdà CF Puigcerdà CF
    1 - 5
    CF Organyà CF Organyà

    U10 Benjamin - Fase oro - Semi-finals

    PSG PSG 3
    UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar 1
    PSG PSG
    3 - 1
    UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar
    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares 4
    EF Sabadell EF Sabadell 1
    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares
    4 - 1
    EF Sabadell EF Sabadell

    U10 Benjamin - Fase plata - Semi-finals

    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A" 2
    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma 0
    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A"
    2 - 0
    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma
    SET 11 Lleida SET 11 Lleida 5
    ACATEC ESPAÑA ÉLITE ACATEC ESPAÑA ÉLITE 1
    SET 11 Lleida SET 11 Lleida
    5 - 1
    ACATEC ESPAÑA ÉLITE ACATEC ESPAÑA ÉLITE

    U10 Benjamin - Fase oro - Quarter-finals

    UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar 1
    CF Cubelles CF Cubelles 0
    UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar
    1 - 0
    CF Cubelles CF Cubelles
    PSG PSG 6
    Lebanon FA "A" Lebanon FA "A" 0
    PSG PSG
    6 - 0
    Lebanon FA "A" Lebanon FA "A"
    EF Sabadell EF Sabadell 3
    SET 11 Ponent SET 11 Ponent 1
    EF Sabadell EF Sabadell
    3 - 1
    SET 11 Ponent SET 11 Ponent
    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares 10
    Sant Cugat FC "A" Sant Cugat FC "A" 1
    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares
    10 - 1
    Sant Cugat FC "A" Sant Cugat FC "A"

    U10 Benjamin - Fase plata - Quarter-finals

    Lebanon FA "B" Lebanon FA "B" 0
    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma 3
    Lebanon FA "B" Lebanon FA "B"
    0 - 3
    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma
    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A" 5
    UE Engordany UE Engordany 1
    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A"
    5 - 1
    UE Engordany UE Engordany
    ACATEC ESPAÑA ÉLITE ACATEC ESPAÑA ÉLITE 2
    FCA Troyenne FCA Troyenne 0
    ACATEC ESPAÑA ÉLITE ACATEC ESPAÑA ÉLITE
    2 - 0
    FCA Troyenne FCA Troyenne
    Cerdagne - Font Romeu Capcir FC Cerdagne - Font Romeu Capcir FC 1
    SET 11 Lleida SET 11 Lleida 3
    Cerdagne - Font Romeu Capcir FC Cerdagne - Font Romeu Capcir FC
    1 - 3
    SET 11 Lleida SET 11 Lleida

    Group 3 - Week 3

    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A" 1
    PSG PSG 5
    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A"
    1 - 5
    PSG PSG
    Lebanon FA "B" Lebanon FA "B" 0
    SET 11 Ponent SET 11 Ponent 11
    Lebanon FA "B" Lebanon FA "B"
    0 - 11
    SET 11 Ponent SET 11 Ponent
    SET 11 Lleida SET 11 Lleida 3
    CF Organyà CF Organyà 0
    SET 11 Lleida SET 11 Lleida
    3 - 0
    CF Organyà CF Organyà
    Puigcerdà CF Puigcerdà CF 2
    FCA Troyenne FCA Troyenne 3
    Puigcerdà CF Puigcerdà CF
    2 - 3
    FCA Troyenne FCA Troyenne
    Sant Cugat FC "A" Sant Cugat FC "A" 3
    Prospect Sports Prospect Sports 2
    Sant Cugat FC "A" Sant Cugat FC "A"
    3 - 2
    Prospect Sports Prospect Sports
    CF Folgueroles CF Folgueroles 0
    UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar 9
    CF Folgueroles CF Folgueroles
    0 - 9
    UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar
    Lebanon FA "A" Lebanon FA "A" 2
    Cerdagne - Font Romeu Capcir FC Cerdagne - Font Romeu Capcir FC 2
    Lebanon FA "A" Lebanon FA "A"
    2 - 2
    Cerdagne - Font Romeu Capcir FC Cerdagne - Font Romeu Capcir FC
    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma 2
    CF Cubelles CF Cubelles 3
    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma
    2 - 3
    CF Cubelles CF Cubelles
    EF Sabadell EF Sabadell 5
    ACATEC ESPAÑA ÉLITE ACATEC ESPAÑA ÉLITE 2
    EF Sabadell EF Sabadell
    5 - 2
    ACATEC ESPAÑA ÉLITE ACATEC ESPAÑA ÉLITE
    CF Organyà CF Organyà 0
    PSG PSG 9
    CF Organyà CF Organyà
    0 - 9
    PSG PSG
    Prospect Sports Prospect Sports 0
    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A" 8
    Prospect Sports Prospect Sports
    0 - 8
    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A"
    FCA Troyenne FCA Troyenne 1
    Lebanon FA "B" Lebanon FA "B" 3
    FCA Troyenne FCA Troyenne
    1 - 3
    Lebanon FA "B" Lebanon FA "B"
    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares 1
    Lebanon FA "A" Lebanon FA "A" 1
    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares
    1 - 1
    Lebanon FA "A" Lebanon FA "A"
    UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar 3
    SET 11 Ponent SET 11 Ponent 3
    UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar
    3 - 3
    SET 11 Ponent SET 11 Ponent
    FC Cardedeu FC Cardedeu 1
    UE Engordany UE Engordany 2
    FC Cardedeu FC Cardedeu
    1 - 2
    UE Engordany UE Engordany
    CF Cubelles CF Cubelles 3
    La Salle Bonanova "B" La Salle Bonanova "B" 2
    CF Cubelles CF Cubelles
    3 - 2
    La Salle Bonanova "B" La Salle Bonanova "B"

    Group 3 - Week 2

    PSG PSG 9
    Prospect Sports Prospect Sports 0
    PSG PSG
    9 - 0
    Prospect Sports Prospect Sports
    Lebanon FA "B" Lebanon FA "B" 1
    UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar 4
    Lebanon FA "B" Lebanon FA "B"
    1 - 4
    UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar
    Sant Cugat FC "A" Sant Cugat FC "A" 3
    SET 11 Lleida SET 11 Lleida 1
    Sant Cugat FC "A" Sant Cugat FC "A"
    3 - 1
    SET 11 Lleida SET 11 Lleida
    CF Folgueroles CF Folgueroles 6
    Puigcerdà CF Puigcerdà CF 1
    CF Folgueroles CF Folgueroles
    6 - 1
    Puigcerdà CF Puigcerdà CF
    UE Engordany UE Engordany 0
    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares 11
    UE Engordany UE Engordany
    0 - 11
    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares
    EF Sabadell EF Sabadell 3
    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma 1
    EF Sabadell EF Sabadell
    3 - 1
    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma
    CF Organyà CF Organyà 1
    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A" 4
    CF Organyà CF Organyà
    1 - 4
    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A"
    FCA Troyenne FCA Troyenne 0
    UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar 9
    FCA Troyenne FCA Troyenne
    0 - 9
    UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar
    PSG PSG 7
    Sant Cugat FC "A" Sant Cugat FC "A" 0
    PSG PSG
    7 - 0
    Sant Cugat FC "A" Sant Cugat FC "A"
    SET 11 Ponent SET 11 Ponent 5
    CF Folgueroles CF Folgueroles 0
    SET 11 Ponent SET 11 Ponent
    5 - 0
    CF Folgueroles CF Folgueroles
    ACATEC ESPAÑA ÉLITE ACATEC ESPAÑA ÉLITE 2
    La Salle Bonanova "B" La Salle Bonanova "B" 1
    ACATEC ESPAÑA ÉLITE ACATEC ESPAÑA ÉLITE
    2 - 1
    La Salle Bonanova "B" La Salle Bonanova "B"
    Prospect Sports Prospect Sports 1
    SET 11 Lleida SET 11 Lleida 3
    Prospect Sports Prospect Sports
    1 - 3
    SET 11 Lleida SET 11 Lleida
    FC Cardedeu FC Cardedeu 0
    Cerdagne - Font Romeu Capcir FC Cerdagne - Font Romeu Capcir FC 0
    FC Cardedeu FC Cardedeu
    0 - 0
    Cerdagne - Font Romeu Capcir FC Cerdagne - Font Romeu Capcir FC
    UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar 10
    Puigcerdà CF Puigcerdà CF 1
    UE Vilassar de Mar UE Vilassar de Mar
    10 - 1
    Puigcerdà CF Puigcerdà CF
    Sant Cugat FC "A" Sant Cugat FC "A" 7
    CF Organyà CF Organyà 3
    Sant Cugat FC "A" Sant Cugat FC "A"
    7 - 3
    CF Organyà CF Organyà
    Lebanon FA "B" Lebanon FA "B" 2
    CF Folgueroles CF Folgueroles 1
    Lebanon FA "B" Lebanon FA "B"
    2 - 1
    CF Folgueroles CF Folgueroles
    Lebanon FA "A" Lebanon FA "A" 7
    UE Engordany UE Engordany 0
    Lebanon FA "A" Lebanon FA "A"
    7 - 0
    UE Engordany UE Engordany
    CF Cubelles CF Cubelles 4
    EF Sabadell EF Sabadell 5
    CF Cubelles CF Cubelles
    4 - 5
    EF Sabadell EF Sabadell

    Group 3 - Week 1

    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A" 0
    SET 11 Lleida SET 11 Lleida 0
    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A"
    0 - 0
    SET 11 Lleida SET 11 Lleida
    FCA Troyenne FCA Troyenne 1
    SET 11 Ponent SET 11 Ponent 6
    FCA Troyenne FCA Troyenne
    1 - 6
    SET 11 Ponent SET 11 Ponent
    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares 9
    FC Cardedeu FC Cardedeu 0
    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares
    9 - 0
    FC Cardedeu FC Cardedeu
    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma 1
    ACATEC ESPAÑA ÉLITE ACATEC ESPAÑA ÉLITE 2
    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma
    1 - 2
    ACATEC ESPAÑA ÉLITE ACATEC ESPAÑA ÉLITE
    Prospect Sports Prospect Sports 1
    CF Organyà CF Organyà 4
    Prospect Sports Prospect Sports
    1 - 4
    CF Organyà CF Organyà
    Puigcerdà CF Puigcerdà CF 1
    Lebanon FA "B" Lebanon FA "B" 4
    Puigcerdà CF Puigcerdà CF
    1 - 4
    Lebanon FA "B" Lebanon FA "B"
    UE Engordany UE Engordany 0
    Cerdagne - Font Romeu Capcir FC Cerdagne - Font Romeu Capcir FC 5
    UE Engordany UE Engordany
    0 - 5
    Cerdagne - Font Romeu Capcir FC Cerdagne - Font Romeu Capcir FC
    La Salle Bonanova "B" La Salle Bonanova "B" 0
    EF Sabadell EF Sabadell 2
    La Salle Bonanova "B" La Salle Bonanova "B"
    0 - 2
    EF Sabadell EF Sabadell
    Lebanon FA "A" Lebanon FA "A" 3
    FC Cardedeu FC Cardedeu 0
    Lebanon FA "A" Lebanon FA "A"
    3 - 0
    FC Cardedeu FC Cardedeu
    ACATEC ESPAÑA ÉLITE ACATEC ESPAÑA ÉLITE 1
    CF Cubelles CF Cubelles 1
    ACATEC ESPAÑA ÉLITE ACATEC ESPAÑA ÉLITE
    1 - 1
    CF Cubelles CF Cubelles
    SET 11 Lleida SET 11 Lleida 0
    PSG PSG 6
    SET 11 Lleida SET 11 Lleida
    0 - 6
    PSG PSG
    FCA Troyenne FCA Troyenne 6
    CF Folgueroles CF Folgueroles 5
    FCA Troyenne FCA Troyenne
    6 - 5
    CF Folgueroles CF Folgueroles
    Sant Cugat FC "A" Sant Cugat FC "A" 5
    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A" 1
    Sant Cugat FC "A" Sant Cugat FC "A"
    5 - 1
    La Salle Bonanova "A" La Salle Bonanova "A"
    SET 11 Ponent SET 11 Ponent 9
    Puigcerdà CF Puigcerdà CF 0
    SET 11 Ponent SET 11 Ponent
    9 - 0
    Puigcerdà CF Puigcerdà CF
    Cerdagne - Font Romeu Capcir FC Cerdagne - Font Romeu Capcir FC 0
    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares 10
    Cerdagne - Font Romeu Capcir FC Cerdagne - Font Romeu Capcir FC
    0 - 10
    Selección Islas Baleares Selección Islas Baleares
    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma 5
    La Salle Bonanova "B" La Salle Bonanova "B" 0
    SET 11 Terraferma SET 11 Terraferma
    5 - 0
    La Salle Bonanova "B" La Salle Bonanova "B"
  • Tie-break criterion


    In case of a tie between two or more teams, it will be taken into account (in order):

    1. Direct matches between the two teams.
    2. Total goals difference.
    3. Team scoring more goals.
    4. Team receiving less goals.
    5. Younger team.
    In case of a tie to all the above, the classified team is the one with

    Sanctions list


    20 yellow cards accumulated: 1 match
    Double yellow card: 1 match
    Direct red card: 1 matches

    Public view: Top Scorers, Top Goalkeepers, MOTM (Man of the match), Top valuation (goals + assists), Fair Play
    MOTM (Man of the match): Don't allow players to vote the man of the match.
    Fair Play: Fair play's winner will be the team with lower number of points

    Yellow cards count: -1 point(s)
    Red cards count: -3 point(s)
    Blue cards count: -2 point(s)
    White cards count: 1 point(s)

In case of a tie between two or more teams, it will be taken into account (in order):

1. Direct matches between the two teams.
2. Total goals difference.
3. Team scoring more goals.
4. Team receiving less goals.
5. Younger team.

In case of a tie to all the above, the classified team is the one with